ستمپی
نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار نسخه کاربردی

نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار نسخه کاربردی

گارانتی: دارد
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران - ری
نمودار قیمت قیمت برای شما: 138,000 تومان

معرفی محصول:
شماره شناسه مجوز وزارت ارشاد : 205440
بهمراه  یکعدد قفل سخت افزار USB

ویژگی های نویسیار
    تایپ سریع و دقیق متون فارسی

همزمان با خواندن متن ، نرم افزار متن خوانده شده را با کیفیت بسیار بالا (حدودا 95%) و سرعت بسیار بالا (105 لغت در دقیقه) برای کاربر تایپ می نماید. به کمک این نرم افزار دیگر نیازی به تایپ از طریق کیبرد نیست و علاوه بر این سرعت تایپ چند برابر می شود. این شیوه تایپ باعث حذف غلط‌های املایی از متون تایپ شده نیز می شود.

    توانایی تایپ در تمامی برنامه های تحت ویندوز

این نرم افزار توانایی تایپ در تمامی برنامه های نصب شده روی ویندوز همانند Internet Explorer , Firefox , Word , Telegram , Wordpad , Notepad , Access , Excel و ... را دارد.

    بانک لغات پرکاربرد زبان فارسی

شامل  30000 لغت در نسخه کاربردی

    توانایی تایپ گفتاری اعداد

نرم افزار تایپ صوتی نویسیار قابلیت تایپ اعداد به شکل عددی و حروف را تا 12 رقم داراست. همچنین تلفظ اعداد اعشاری و اعداد دارای فرمت (همانند تاریخ) در این نرم افزار امکانپذیر است .

    تایپ علائم نگارشی

قابلیت تایپ علائم نگارشی تلفظ شده مانند نقطه ، علامت سوال ، علامت تعجب ، پرانتز باز ، پرانتز بسته ، گیومه باز ، گیومه بسته و ... در این نرم افزار وجود دارد .

    تبدیل فایل صوتی ضبط شده به متن

کاربر می تواند در منزل ، محل کار و هر جای دیگری صدای خود را (از طریق کامپیوتر و یا گوشی موبایل) به صورت فایل صوتی ذخیره نماید و هرگاه برایش مقدور بود فایل را به نرم افزار بدهد تا آن را به متن تبدیل کند. (پشتیبانی از فایل های AIFF - WMA - MP3 - Wav - M4A )

    افزودن کلمات جدید به بانک لغات نرم افزار

این امکان برای کاربر وجود دارد که لغات دلخواه خود را به بانک لغات نرم افزار اضافه نماید. این لغات می توانند علاوه بر زبان فارسی به زبان های دیگر مانند انگلیسی و عربی نیز باشند. نسخه کاربردی تا 500 لغت -
    به روز رسانی نرم افزار
با توجه به اینکه لغات جدید دائما در حال اضافه شدن به زبان فارسی هستند ( مانند : برجام ، داعش و ... ) افزایش این لغات به نرم افزار در قالب آپدیت های ماهانه کاملا ضروری است . در نرم افزار تبدیل گفتار به متن فارسی نویسیار این امکان فراهم آمده که کاربر ، دایره لغات نرم افزار خود را به روز نماید و همیشه از به روزترین دایره لغات برخوردار باشد .
    امکان ایجاد بانک لغات اختصاصی برای هر کاربر
هر یک از کاربران نرم افزار تبدیل صدا به متن نویسیار می توانند حساب کاربری مجزا داشته باشند. این امر باعث می شود در هنگام ورود یک کاربر به نرم افزار لیست لغات اختصاصی وی در نرم افزار بارگذاری شود و این لیست فقط برای این کاربر قابل دسترسی است.
    اجرای فرمان های صوتی کاربر
نرم افزار تایپ صوتی نویسیار قادر است با فرمان صوتی کاربر ، برنامه های نصب شده روی ویندوز و همچنین فایل های کاربر (عکس ، فیلم ، موسیقی و ...) را باز ، بسته و یا کنترل نماید. به عنوان مثال در صورتی که کاربر لغت "فوتوشاپ" را تلفظ کند ، برنامه "Photoshop" به صورت اتوماتیک باز خواهد شد و یا اگر کاربر لغت "پاریس" را تلفظ کند ، نرم افزار فایل عکسی را که کاربر برای این فرمان مشخص کرده باز می کند. همچنین این برنامه می تواند صفحات وب (Google , Yahoo , ایمیل Yahoo و ایمیل Google و ...)
    افزودن فرمان های صوتی جدید
کاربر می تواند علاوه بر فرمان هایی که در نرم افزار تبدیل صوت به متن فارسی نویسیار تعریف شده اند ، فرمان های بیشتر مورد نیاز خود را به نرم افزار اضافه کند. برای مثال می توان برای نرم افزار تعریف کرد تا هر زمان کاربر لغت "دکتر اصفهانی" را تلفظ نمود ، نرم افزار آهنگ این خواننده را پخش نماید.
نرم افزار نویسیار موفق به کسب
تائیدیه فنی شورای عالی انفورماتیک 205440
گردیده است .
نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار نسخه کاربردی
نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار نسخه کاربردی
محصول: نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار نسخه کاربردی
تاریخ به روزرسانی: 1397/5/3
وزن: 800 گرم
گارانتی: دارد
قیمت: 138,000 تومان
تلفن فروشنده: 02155956052 - 09121406571
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نرم افزار تایپ گفتاری نویسیار نسخه کاربردی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تایپ ، گفتار ، تخصصی ، کلمه ، متون ، لغت ، پیشرفته ، حرفه ای
پشتیبانی: فروشگاه سافت ری
02155956052 - 09121406571
پشتیبانی
پشتیبانی