ستمپی
کلاه ایمنی پارکسون دارای گواهی CE

کلاه ایمنی پارکسون دارای گواهی CE

وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
کلاه ایمنی مدل sm90356 یک کلاه کلاسیک می باشد و مناسب برای کار های ساختمانی و .... می باشد .
این کلاه ساخت آقای پارکسون از تایوان می باشد ، آقای پارکسون موفق شده است استانداردهای لازم برای این کلاه را اخذ نماید :
دارای استاندارد ANSI آمریکا و CE اروپا
طراحی این کلاه جهت ایمنی بیشتر با نگهدارنده مشتق کلاه با عث راحتی و ایمنی بیشتر سر شده است :
نگهدارنده 6 وجهی
رنگ بندی در این کلاه فقط برای تنوع می باشد و خاصیت ایمنی متفاوتی ندارد :
موجود در 6 رنگیکی از راه های پیشگیری حوادث استفاده از تجهیزات ایمنی فردی مثل لباس کار ، گوشی ها ، کلاه ایمنی ، عینک حفاظتی ، ماسک جوشکاری ، ماسک ضد گرد و غبار و غیره می باشد که می بایست با توجه به شغل شخص و نیاز او یک یا چند نوع تجهیزات ایمنی فردی از طرف کارفرما تهیه و در اختیارشان قرار داده شود . بدیهی است افراد نیز باید از تجهیزات ایمنی فردی که از طرف کارفرما تهیه می شود به هنگام انجام کار جهت جلوگیری از خطرات احتمالی استفاده کنند و عدم استفاده از آنها پیامدهای غیر قابل جبرانی را به دنبال خواهدداشت.

از اصلی ترین اهداف شرکت بعنوان توزیع کننده لوازم و تجهیزات مورد نیاز صنایع بزرگ و کوچک، کارگاهها و مصرف کنندگان شخصی، تامین گروه محصولاتی است که این اشخاص و مراکز حرفه ای به آنها نیاز دارند.
از گروه کالاهایی که توسط تمام افراد در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی ، ساختمانی و حتی کارهای شخصی مورد استفاده قرار میگیرد، گروه تجهیزات ایمنی فردی است. امروزه در سراسر جهان و بویژه در کشور ما بحث ایمنی فردی از موضوعات بسیار با اهمیت است. مراکز و سازمانها قوانین و مقررات بسیار دقیقی را برای حفظ سلامتی کارکنان تدوین کرده اند.
هدف اصلی این موسسات حمایت از ایمنی کارکنان در مقابل انواع خطرات و سوانحی است که ممکن است در محیط کار سلامت و ایمنی اشخاص را تهدید نماید.

سهم ما در انجام این رسالت ، تامین آن دسته از تجهیزات ایمنی فردی است که مصارف عمومی داشته و در عین حال از استانداردهای لازم کیفی برای حفاظت خریداران و مصرف کنندگان این محصولات برخوردار باشند.
ضرورت رعایت استانداردهای متداول جهانی مانند CE اروپا و ANSI ایالت متحده آمریکا ، از اولین شرایط احراز صلاحیت برای محصولات ایمنی در بسیاری از کشورها در جهان است.

استاندارد CE از عبارت Conformité Européenne گرفته شده و به معنی مطابقت با دستورالعمل های استاندارد اروپا است. براین اساس، تولید کننده پس از گذراندن فرآیند های پیچیده و آزمایش های سخت گیرانه موسسات بازرسی معتبر بین المللی، درصورت تایید، اعلام میکند کالای تولید شده با استاندارد های اروپا که برای حمایت از مصرف کننده تعیین گردیده است مطابقت دارد. این استاندارد ها از کالا به کالای دیگر تفاوت دارد. بعنوان مثال، استانداردهایی که برای کلاه ایمنی و میزان مقاومت آن در مقابل ضربه تعیین گردیده با توانایی روگوشی برای محافظت در برابر صداهای ناهنجار طبیعتا متفاوت است.
استاندارد ANSI از نام موسسه ملی استاندارد آمریکا (American National Standards Institute) برگرفته شده است. این موسسه در سال 1918 میلادی به منظور بهبود کیفیت و ارتقاء جایگاه محصولات شرکت های تولید کننده در ایالات متحده و در سطح جهان تاسیس شده است. مانند استاندارد CE، هدف اصلی از تدوین استاندارد هایANSI، بهبود کیفیت زندگی با حفظ سلامتی و ایمنی افراد همراه با حفظ محیط زیست است .

HDPE ضربت درپوش

CE EN 812 گواهینامه.

کلاه کار سبک برای محیط کار به طور کلی.

رنگ های موجود: سفید، زرد، قرمز و آبی

کلاه ایمنی
چانه بند
بند پلاستیکی
شش رنگ
کیفیت مرغوب
ساخت تایوان
فی کف بازار
کلاه ایمنی پارکسون دارای گواهی CE
کلاه ایمنی پارکسون دارای گواهی CE
کلاه ایمنی پارکسون دارای گواهی CE
محصول: کلاه ایمنی پارکسون دارای گواهی CE
تاریخ به روزرسانی: 1392/10/1
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره کلاه ایمنی پارکسون دارای گواهی CE نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ابزارسرا،abzarsara ، abzar ، sara ، ، ابزار ، سرا ، ، نمایندگی ، ، فروشگاه ، ، فروش ، ، خرید ، گارانتی،وارانتی،پارکسون،ایمنی،پاکسون،pakson ، parkson