ستمپی
لباس کار دوتیکه دورنگ مرغوب

لباس کار دوتیکه دورنگ مرغوب

وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
لباسهای حفاظتی: لباسکار به عنوان یکی از وسایل استحفاظی فردی مطرح می­باشد و کلیه کارکنان باید با لباس کار مناسب محل کار در سر کار حاضر شوند. لباسکار کارکنان دارای خصوصیات ذیل بوده و مطابق مقررات ذیل در اختیار کارکنان قرار می­گیرند.معمولاً لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه، دست و پاها را در مقابل شرایط محیطی حفاظت می­کند. ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم ظاهری بلوز و شلوار (دو تکه) و نوع یکسره و از جنس الیاف طبیعی و یا درصدی الیاف طبیعی و مصنوعی و در مواردی تماماً از الیاف شیمیایی و صنعتی تولید می­شود. بدیهی است هر چه الیاف بکار رفته شده در پارچه طبیعی­تر باشد، تبادل حرارتی آن آسانتر است.
البسه اختصاصی در مشاغل ویژه و نیز فصول سرد که از جمله می­توان لباس عایق سرما و رطوبت مخصوص سردخانه،‌لباس نسوز مخصوص کوره و لباس ضد حریق از جنس پارچه­های PVC را نام برد. لباس حفاظتی در برابر گرما از الیاف مخصوصی با پوشش آلومینیوم که تا 90% اشعه مادون قرمز را برگشت می­دهد، ساخته شده و به منظور کار در مجاورت کوره­ها و فرآیندهای حرارتی استفاده می­شود.
شرکت بانگرش به سالها تجـربه درامرتولید وتهیه : الف : لباسـکار ( بلوزوشلـوار ـ کاپـشن و شلوار ـ لباسکاریـکسره ) پیـراهن و شلـوارفرم ـ اورکـت و ... ب : انواع دستکش (مهندسی کارگری ـ ضد اسید ـ ضد مواد نفـتی ـ ضد برق ـ ضدحلال ـ خالدار و … ) و : کـلیه تجهیـزات حفاظت فـردی و بــهداشت صــنعتی و . . . افــتخار دارد ارائه خدمات نماید لذاخواهشمندیم باتوجه به مطالب فوق ازنمونه ها وکارگاه تولیدی این شرکت بازدید تا درصورت نیاز ، درخواست مورد تقاضای شما را تامین نمائیم .
دو تکه ، دوخت متفاوت وعالی ، قابلیت چاپ و یا گلدوزی آرم و لگوی شرکت
دورنگ و تک رنگ (مثال : طوسی سرشونه آبی)
لباس کار باید اندازه و متناسب با بدن استفاده کننده باشد
لطفا" تعداد سایزهای درخواستی خودرا اعلام نمائید
چنانچه می خواهید آرم شرکت برروی لباس چاپ شود آرم را برای ما فکس ویا ارسال نمائید
بایکبارخریدازماکیفیت وقیمت رامقایسه کنید
لباس کار دوتیکه دورنگ مرغوب
لباس کار دوتیکه دورنگ مرغوب
لباس کار دوتیکه دورنگ مرغوب
محصول: لباس کار دوتیکه دورنگ مرغوب
تاریخ به روزرسانی: 1399/8/3
وزن: 100 گرم
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره لباس کار دوتیکه دورنگ مرغوب نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: لباس کار ، لباسکار ، لباس ، کار ، کارگری ، مهندسی ، سفارش ، سفارشی ، ایرانی ، دوخت ، خوب ، کیفیت ، عالی ، نخ ، پنبه ، پلی استر ، دو تکه ، دو تیکه ، چاپ ، لوگو ،