ستمپی

4 راه مطمئن کسب درآمد در ستمپی

31 اردیبهشت 00 ساعت 09:19
ستمپی یک شرکت تولیدی، بازرگانی و همکاری در فروش است که دارای سیستم کسب درآمد پیشرفته است و در این مقاله 14 راه مطمئن کسب درآمد از طریق این سیستم را آموزش می دهیم.
4 راه مطمئن کسب درآمد در ستمپی

استفاده از کد بازاریابی: شما با استفاده از کد اختصاصی بازاریابی یا لینک بازاریابی محصولات که بعد از ثبت نام در سایت دریافت نموده اید و تبلیغ آن در سایت یا سایتهای پر بازدید برای محصولات مورد نظر مشتری جذب کنید و هر گاه مشتری که با استفاده از لینک بازاریابی شما وارد سایت ستمپی گردد و محصولی خرید کند شما به میزان حدود 13 درصد از ستمپی پورسانت می گیرید.

پاداش زیر مجموعه گیری: هر گاه بازاریاب هابی از طرف شما به سیستم معرفی شوند و از لینک اختصاصی شما وارد سایت شده و ثبت نام کنند زیر مجموعه شما به صورت مادام العمر خواهند شد و چنانچه این بازاریاب ها را آموزش دهید و مانند شما درآمدزایی کنند از درآمد آنها به دلیل معرف بودن به میزان 20 درصد محصولی که می فروشد پورسانت می گیرید.

جذب فروشنده حرفه ای: با جذب فروشنده های کسب و کار مختلف و تشویق آنها به سپردن محصول خود به ستمپی برای فروش از فروش و معرفی محصولات آنها در سایت کسب درآمد کنید،میزان پورسانت این روش حدود 10 درصد است.

لایک محتوا: هر گاه بازدید کننده محتوای شما را که شامل موارد مختلفی از جمله متن،مقاله، آگهی، گفتگو لایک کند حدود 250 تومان به پلن کاربری شما واریز می گردد.
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره 4 راه مطمئن کسب درآمد در ستمپی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
حسین فرهادپور کد: 578

سلام لطفا یک شماره تماس در فروشگاه قرار دهید

پاسخ
1401/10/24
ans_result_578