ستمپی

دیزل ژنراتور شرکت پرکینز

28 مرداد 98 ساعت 12:39
دیزل ژنراتور شرکت پرکینز
دیزل ژنراتور پرکینز

پرکینز یکی از مشهور ترین شرکت های تولیدی حوزه فناوری های صنایع سنگین واقع در بریتانیا است که تولیدات آن را در سراسر جهان می توانید در کسب و کار ها و شرکت های گوناگون مشاهده کنید، این شرکت موتور های درون سوز و تولید انرژی و البته ژنراتور های سبک و سنگین طراحی می کند و هر چه از کیفیت انتظار دارید در محصولات این برند معتبر جهانی موجود است.

نام این شرکت کافی است که از محصولات و تولیدات آن در سراسر اینترنت اطلاعات لازم را کسب کرده و ما در ادامه باید عرض کنیم که شرکت پرکینز حتی در زمینه تولیدات لوازم کشاوری، تراکتور و موتور های تولید نیرو نیز فعالیت گسترده و طولانی مدتی دارد.

در واقع اگر صرفا به دنبال کیفیت متناسب با قیمت ایده آل و مصرف طولانی مدت و مداوم هستید باید بگوییم که محصولات این شرکت گزینه فوق العاده ای خواهد بود و بهتر است که در این مورد از افراد آشنا به این حوزه کسب اطلاع کنید.

این شرکت تولیدات خود در حوزه دیزل ژنراتور را نیز در طول این چند سال از سر گرفته و دستگاه هایی با توان مصرفی و توان تولیدی گوناگون از 12 تا 2500 کیلوات طراحی می کند.

دیزل ژنراتور پرکینز

کاربرد دیزل ژنراتور های پرکینز

این موتور های تولید انرژی که نیروی مکانیکی حاصل از گازوئیل و بنزین را تبدیل به برق و الکتریسته می کنند در صعنت کاربرد های گوناگونی دارند و در واقع اگر ترجیح می دهید هیچ مشکلی در جریان برق تولیدی در مناطقی که نوسان زیادی در برق شهری وجود دارد و همین طور خبری از برق شهری نیست، از سیستم پایدار تولید الکتریسیته استفاده کنید، قطعا استاندارد ترین مورد دیزل ژنراتور های پرکینز هستند.

دیزل ژنراتور ها از سوخت گازوئیل به دلیل به صرفه بودن و همین طور تولید نیروی بالا استفاده می کنند، برند پرکینز نیز این امکان را در توان ها و ولتاژ های تولیدی مختلف در اختیارتان قرار می دهد.

موتوری که در این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد تولید شده توسط تونل باد و همین طور برند پرکینز بریتانیا است و از این نظر کیفیت بی رقیبی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

توربو شارژر نیز در این دستگاه ها استفاده می شود که هم مصرف کم تری خواهد داشت و هم در توان تولیدی تقویت ایجاد می کند.

پرکینز

تهیه دیزل ژنراتور از برند های معتبر

نکاتی در مورد خرید دیزل ژنراتور در بازار کشور به شما عزیزان توضیح می دهیم، نخست این که برند طراح موتور بسیار مهم است و اگر ترجیح می دهید چندین سال از این دستگاه به صورت شبانه روز و مدت طولانی استفاده کنید، قطعا گزین های صرفا ارزان قیمت مناسب شما نخواهند بود.

بعلاوه این که دیزل ژنراتور ها انواع مختلف در توان های متفاوت دارند و هر چه میزان اسب بخار یا همان HP در این منابع تغذیه بیشتر باشد نیز قطعا ابعاد بزرگ تر و قیمت نیز بالاتر خواهد بود.

کارخانجات ، مجتمع های مسکونی یا تجاری ، هتل ها ، رستوران ها ، سالن های ورزشی ، فروشگاهها از جمله متداول ترین خریدارا ن این دستگاه ها هستند ، مثلا برای حرکت آسانسور ها عموما از مدل های پیشرفته که وقفه کمی دارند استفاده می شود.

برای خرید این دستگاه ها باید از گارانتی اصالت کالا و همین طور بهترین قیمت بهره مند شوید تا نسبت به خرید خود حس مثبت و اعتماد داشته باشید.

عموما دیزل ژنراتور ها به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند و همین مسئله باعث می شود که انتخاب های شما محدود تر شود. چون مدل های موجود در بازار عموما کیفیت لازم را برای این گونه فعالیت ها ندارند.

موتور برق پرکینز

دیزل ژنراتور تولید انگلستان

خرید دیزل ژنراتور مزایای خاص خود را دارد، بخصوص اگر از برند مشهور پرکینز باشد که در این زمینه سال ها تجربه را یدک می کشد، نخست باید خاطرنشان شویم که گازوئیل نسبت به دیگر سوخت ها هزینه ی کم تری برای شما خواهد داشت و در مقابل بنزین بسیار به صرفه است.

کارایی و دوام این دستگاه ها بسیار بالا است و مدت زمان طولانی برای فعالیت های مستمر مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند. دیزل ژنراتور البته نسبت به دیگر مدل ها از جمله گازی قدرت فوق العاده بالاتر و بهتری دارد.

استفاده طولانی مدت از این مدل ها نیز مشکلی ایجاد نمی کند.

منبع: نکا دیزل شایگان

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دیزل ژنراتور شرکت پرکینز نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دیزل ژنراتور شرکت پرکینز ، دیزل ژنراتور ، شرکت پرکینز ، دیزل ، ژنراتور ، شرکت ، پرکینز