ستمپی

از خرید زمین تا فروش آپارتمان در کرج تهران و حومه

21 مرداد 98 ساعت 11:29
از خرید زمین تا فروش آپارتمان در کرج تهران و حومه
از خرید زمین تا فروش آپارتمان در کرج تهران و حومه

از خرید زمین تا فروش آپارتمان در کرج تهران و حومه

چرا فقط تهران ، تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که تنها پایتخت نیست که بتواند برای سود کلان همراه داشته باشد ، امروزه اگر بخواهید سرمایه ملک انجام دهید مناطق مختلفی وجود دارد که می توان روی سرمایه گذاری در آنجا حساب مخصوصی باز کنید ، برای مثال ^ قیمت زمین کلنگی در تهران ^ یک رقم چشمگیر با صفرهای زیادی باشد که هرکسی نتواند از پس مبلغ آن بر آید ، اما کافی ست برای سرمایه کمی به سمت اطراف تهران و کرج بروید ، خوب می دانید ، اطراف دو شهر بزرگ تهران پایتخت و استان البرز پیشرفت های زیادی داشته است و سرمایه گذاری های کلانی در بخش ساخت و ساز در اطراف این دو استان بزرگ انجام شده است . و یا در مثال دیگر شما یک ^ خرید آپارتمان تا 65 متر ^ در استان تهران را با اطراف پایتخت مقایسه کنید . قیمت هایی که خصوصا در شهرهای بزرگ سر به فلک کشیده اند و خانواده ها به این سادگی نمی تواند برای خرید یک واحد آپارتمان و یا یک قطعه زمین اقدام نمایند . به همین دلیل عموما پیشنهاد می شود مردم عزیز برای سرمایه گذاری در امور ملکی سری به اطراف شهرهای بزرگ بزنند ،

امروزه نگرانی کمتری برای کوچ به مناطق اطراف شهرهای بزرگ دیده می شود ، شهر و یا شهرک های کوچک دارای امکانات اولیه شده اند ، سرمایه در این مناطق نسبت به گذشته امن تر و این اطمینان به صورت نسبی بوجود دارد که در اکثر مناطق اطراف سرمایه گذاری به هدر نمیرود .

در حومه کرج برای خرید زمین کشاورزی کار آسانی پیش رو دارید ، وسعت مناطق و فضاهای خالی از سکنه ، متناسب برای کارهایی نظیر کشاورزی ، سبب شده است تا در برخی بخش های حومه کرج ، رونق کشاورزی بیش از گذشته رشد داشته باشد .

سرمایه گذاری در خارج از کشور

همانطور که خدمت شما در ابتدای این مطلب عرض کردیم . خرید و فروش ملک دیگر به یک نقطه خلاصه نمی شود . مشاورین ما در کلیه امور ملکی و سرمایه گذاری از طریق مشارکت در ساخت ملک  اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند ، در همین راستا اگر تمایل دارید در کشور ترکیه و خارج از مرز های ایران سرمایه گذاری ملک داشته باشید و به دنبال ^ سایت خرید ملک در استانبول ^ هستید ، با ما در ارتباط باشید و ما جدید ترین املاک پر سود ، اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره از خرید زمین تا فروش آپارتمان در کرج تهران و حومه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: از خرید زمین تا فروش آپارتمان در کرج تهران و حومه ، خرید زمین ، فروش آپارتمان ، کرج ، تهران و حومه