ستمپی

راهکار های جالب لاغری شکم در یک هفته

1 مرداد 98 ساعت 01:26
راهکار های جالب لاغری شکم در یک هفته

امروزه تناسب اندام و لاغری شکم، یکی از آرزوهای هر فردی در زندگی می باشد. اصولا انسان خوبی ها و زیبایی ها را دوست دارد و به طبع زیبایی و تناسب اندام خودش هم برایش مهم است. زیبایی و تناسب اندام امروزه برای زنان و مردان یک امر مهم شده است و همه در جستجوی راه هایی سریع برای رسیدن به تناسب اندام و رژیم لاغری می باشند. لذا اکثر باشگاه های ورزشی و سایت های آموزش لاغری شکم و تناسب اندام، برنامه هایی را تحت عنوان لاغری شکم در کمترین زمان، و یا لاغری شکم در یک هفته عنوان می کنند.

این عبارت لاغری شکم در یک هفته برای همه افراد شبیه یک معجزه به نظر می رسد و همه افرادی که طالب زیبایی و تناسب اندام هستند به سمت این برنامه هجوم می آورند. برنامه لاغری شکم در یک هفته که توسط باشگاه ها و سایت های آموزش لاغری شکم معمولا ارائه می شود شامل راهکار هایی است که در پایین به طور خلاصه به ذکر آن ها می پردازیم.

راهکار های جالب و راحتِ لاغری شکم در یک هفته

راه های بسیاری برای کوچک شدن شکم در زمانی کوتاه وجود دارد که این راه ها معمولا ترکیبی از رژیم غذایی مناسب و ورزش می باشند. در ادامه به برخی از این راه ها که در لاغری شکم در یک هفته و یا در زمانی کوتاه می تواند به شما کمک کند می پردازیم.

1- وعده های غذایی کوچک به تعداد زیاد

جایگزینی وعده های غذایی کوچک به تعداد بیشتر به جای وعده های غذایی کم با حجم زیاد. معمولا مردم در طول روز به علت مشغله های زیاد کاری، فقط سه وعده اصلی صبحانه، نهار و شام را در برنامه خود قرار می دهند و میان وعده های مغذی معمولا حذف می شوند. اگر میخواهید به تناسب اندام و لاغری شکم در یک هفته و یا لااقل در زمانی کوتاه دست پیدا کنید، بایستی از وعده های کوچک غذایی به فاصله دو تا سه ساعت از هم دیگر استفاده کنید. این کار باعث می شود که مقدار و حجم غذایی که فرد نیاز دارد زود به زود تامین شده و نیاز به حجم زیادی از غذا که باعث افزایش وزن و افزایش چربی های بدن می شود وجود نداشته باشد.

2- میوه های خام و سبزیجات

استفاده از میوه های خام و سبزیجات در وعده های کوچک و ساعت های مختلف روز. یکی از پیشنهاداتی که به افراد در راستای لاغری شکم در یک هفته می شود این است که میوه و سبزیجات را یک باره و در فواصل زمانی کوتاه مصرف نکنید. بلکه بایستی میوه و سبزیجاتی که در برنامه غذایی خود می گنجانید در فواصل منظم و در ساعت های مختلف روز باشد. این کار باعث می شود که جذب این مواد غذایی با ارزش راحت تر صورت گرفته و به لاغری شما کمک بسیاری نماید.

3- انواع توت ها و همچنین انواع آجیل

افزایش مصرف انواع توت ها و همچنین انواع آجیل. براساس مستندات علمی ثابت شده است که انواع مختلف توت در کاهش چربی های اضافی بدن، و چربی سوزی نقش عمده ای را ایفا می کنند. براین اساس خوردن انواع مختلف توت در فواصل مختلف در روز و هفته می تواند در لاغری شکم در یک هفته و همچنین تناسب اندام فرد بسیار تاثیر گذار باشد. همچنین انواع آجیل ها و خشکبار ها در کاهش وزن و لاغری شکم در یک هفته، و همچنین در شکل گیری اندام مناسب بدن نقش مهمی دارند. براساس تحقیقات انجام شده، افرادی که در هفته دوبار آجیل می خورند، نسبت به آن هایی که این مقدار را مصرف نمی کنند و یا کمتر مصرف می کنند، تناسب اندام بهتری داشته و بیشتر وزن کم می کنند. لذا به تمام افرادی که قصد دارند برنامه لاغری شکم در یک هفته را دنبال کرده و به تناسب اندام برسند توصیه می شود خوردن آجیل و خشکبار و همچنین انواع توت هارا در اولویت برنامه های غذایی خود قرار دهند.

4- نوشیدن آب زیاد

یکی از راهکاری های بسیار مهم در کوچک کردن شکم و لاغری شکم در یک هفته، نوشیدن آب زیاد است. نوشیدن آب سبب می شود که احساس سیری به انسان دست بدهد و کمتر به دنبال خوردن غذا باشد. لذا این کار باعث کاهش وزن و لاغری فرد می شود. همچنین یکی دیگر از مزایای خوردن آب زیاد شادابی و زیبایی پوست است که به افراد توصیه می شود در طول روز حداقل 8 لیوان کامل آب مصرف نمایند.

5- نوشیدن چای سبز

براساس تحقیقات انجام شده برروی چای سبز، ثابت شده است که چای سبز منبع بسیار غنی و حیاتی از آنتی اکسیدان ها می باشد. آنتی اکسیدان به ماده ای گفته می شود که از عمل مواد اکسید کننده در بدن جلوگیری کرده و مانع از بوجود آمدن سرطان می شود. همچنین یکی دیگر از موارد کاربرد آنتی اکسیدان ها در بدن، کاهش چربی های ناحیه شکمی است. بنابراین توصیه می شود در برنامه لاغری شکم در یک هفته، حتما از چای سبز، قبل از تمرین و همچنین قبل از شروع کار استفاده شود . این کار باعث افزایش چربی سوزی و سوختن بیشتر کالری های اضافی بدن در طول کار می شود. همچنین می توان به چای سبز خود زنجبیل را اضافه کنید. زنجبیل یک ماده بسیار عالی برای کاهش نفخ و آرامش روده بوده و تاثیر بسزایی در کوچک شدن شکم دارد.

6- تاثیر حرکت دراز نشست در لاغری شکم در یک هفته

در طول برنامه لاغری شکم در یک هفته، بایستی ورزش هایی که عضلات شکم را درگیر می کنند در برنامه خود قرار دهید. یکی از بهترین ورزش لاغری شکم ، حرکت دراز نشست است که تقریبا همه افراد با آن آشنایی کامل دارند. این حرکت در کاهش چربی های دور شکم در برنامه کوچک شدن شکم نقش اساسی و ویژه دارد. می توان از وزنه برای افزایش فشار بر عضلات شکم استفاده نمود اما این وزنه تا جایی باید افزایش یابد که آسیبی به بدن نرساند.

7- تاثیر حرکت پلانک در لاغری شکم در یک هفته

یکی دیگر از ورزش های مهم و کاربردی در طول برنامه لاغری شکم در یک هفته، حرکت پلانک است. این حرکت نیز بسیار ساده و کاربردی بوده و در کوچک کردن شکم نقش ویژه ای دارد.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره راهکار های جالب لاغری شکم در یک هفته نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: راهکار های جالب لاغری شکم در یک هفته ، راهکار های جالب ، لاغری شکم ، در یک هفته ، راهکار های ، جالب ، لاغری ، شکم ، رژیم لاغری ، ورزش لاغری شکم