ستمپی

دیزل ژنراتور چیست ؟

20 خرداد 98 ساعت 19:51
دیزل ژنراتور چیست ؟

دیزل ژنراتور

در برخی مناطق نیاز به دستگاه هایی برای تولید برق و انرژی الکتریسیته دیده می شود و به دلیل نوع مصرف انرژی می توانید از انواع دیزل، بنزینی، گازسو و دوگانه سوز استفاده کنید و از این رو شما می توانید نسبت به هزینه و در دسترس بودن نوع سوخت آن را انتخاب کنید.

تامین برق بیمارستان ها، مراکز خبری و رسانه ها و... توسط دیزل ژنراتور انجام می شود.

از آلترناتور استفاده می شود تا این انرژی به بهترین شکل و در نهایت مصرف انرژی وارد جریان الکتریسیته شود و شما می توانید در ابعاد مختلف این ژنراتور ها را خریداری فرمائید.

موتور های دیزلی نوعی سوخت و احتراق داخلی با هزینه ی کم تر از نظر مصرف سوخت را ایجاد می کنند و اگر شما در منطقه ای هستید که هزینه ی استفاده از برق شهری بیشتر است، قطعا دیزل ژنراتور ها با سوخت دیزل می توانند گزینه ی مناسبی باشند، چون از نظر هزینه بسیار به صرفه هستند.

  

تفاوت ژنراتور های دیزل

شاید اگر بخواهیم در این مورد به شما توضیح دهیم، باید بگوییم تفاوت در ترکیب هوا و همین طور سوختی است که وارد موتور و پیستون می شود و به دلیل دمای زیاد هوای فشرده، مخلوط سوخت و هوا باعث ایجاد احتراق می شود.

این دستگاه ها از سیستم روغن رسانی استفاده می کنند که باید هر 500 ساعت تعویض گردد، چیزی مانند سیستم روغن کاری اجزای یک خودروی سواری.

حتی از این سیستم برای برق های اضطراری در هنگام قطع برق استفاده می شود و حتی در برخی سایت ها و مناطقی که شما نیاز به استفاده از انرژی الکتریسیته دارید و به دلیل نوع آب و هوا شما نمی توانید موتورخانه ای را تاسیس کنید، حتما خرید سیستم دیزل ژنراتور منطقی تر است و هزینه ی کم تری هم در بر خواهد داشت.

حتی از دیزل ژنراتور ها شما می توانید در اتاق های عایق استفاده کنید و کم تر سر و صدایی محیط کار را در بر گیرد، شاید یکی از معایب این سیستم ها سر و صدای بالاتر آن ها است، اگر به خودرو های دیزل دقت کنید، عموما صدای خاصی دارند.

  

دیزل ژنراتور با تولید برق مگا آمپر

برخی از این سیستم ها در شبکه های برق رسانی روستا ها نیز استفاده می شوند و زمانی که می خواهید تولید برق مداومی داشته باشید باید از موارد و تکنولوژی های واسط برای بهینه سازی مصرف انرژی استفاده کنید.

سوخت این دستگاه ها در نوع های گازوئیل سوز، بنزین سوز، گاز سوز و دوگانه سوز مورد استفاده قرار می گیرد که مورد آخر ترکیب گاز و گازوئیل می باشد.

این دستگاه ها اجزای مختلفی دارند، برخی از آن ها قابل حمل هستند و شما می توانید به آسانی و به وسیله ی دست جابجایشان کنید، تعدادی از آن ها نیز امکان جابجایی توسط خودرو های بزرگ را دارند و مثلا مخزن های 900 لیتری را در خود جای داده اند که مصرف بالایی دارند و در حدود 8 ساعت می توانند فعالیت یک شرکت بزرگ را برای تولید برق به بهترین شکل تامین کنند.


دیزل ژنراتور چیست

شرکت نکا دیزل شایگان با سالها علم وتجربه در زمینه واردات، تولید،عرضه،فروش،خدمات پس از فروش دستگاه های مولد برق(دیزلی وگازی)در ایران فعالیت داشته ودر طول عملکرد خود در بخشهای مختلف نفت ،گاز،پتروشیمی،نیروگاهی،صنعت ومعدن،صنایع غذایی پروژه های ساختمانی وبیمارستانی و.......توانسته است رضایت خاطر مخاطبین خود را در همه زمینه ها فراهم آورد شایان ذکر است محصولات با کیفیت مطلوب وهمگام با استانداردهای تکنولوژی روز جهان وارائه خدمات نوین وتامین لوازم جانبی یدکی محصولات فوق الذکر در راستای تعامل ومشتری مداری از اهداف این شرکت میباشد. 

 خدمات پس از فروش  nekadiesel

• دستگاههای دیزل ژنراتور ارائه شده توسط این شرکت دارای 1200 ساعت کاری و یا 12 ماه گارانتی می باشد. 

• دستگاههای دیزل ژنراتور ارائه شده توسط این شرکت دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد . 

• انجام خدمات سرویس به صورت رایگان در محل در صورت ایجاد مشکل برای دستگاه

• سرکشی متناوب به دستگاه توسط متخصصین شرکت در طول مدت گارانتی

• نصب و راه اندازی و تست نهائی و آموزش بر عهده این شرکت می باشد . 

• همچنین این شرکت در زمینه تامین و تعمیر قطعات و اورهال نیز فعال می باشد.

منبع: www.nekadiesel.com

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره دیزل ژنراتور چیست ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دیزل ژنراتور چیست ؟ ، دیزل ، ژنراتور ،