ستمپی

چگونگی انجام طراحی وبسایت بر Aviation

7 خرداد 98 ساعت 01:00
چگونگی انجام طراحی وبسایت بر Aviation
در این آموزش Aviation، من شما را به جوملا معرفی می کنم و به شما نشان می دهد چگونه یک وب سایت را در این پلتفرم محبوب طراحی وب و توسعه وب ایجاد کنید.
تصویر موجود نیست

جوملا یکی از قدیمی ترین و مشهورترین پروژه های رایگان و متن باز است که پس از وردپرس.

جوملا از زمان ریشه های آن در سال 2000 مسئول بسیاری از نوآوری ها در زمینه پی اچ پی / Website است که شامل وردپرس، دروپال، ماگنتو و بسیاری دیگر است.

از آنجایی که هنوز هم در 2015 ادامه دارد، جوملا همچنان دومین سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که به عنوان سیستم مدیریت محتوا (CMS) به زبان انگلیسی شناخته می شود، درست در پشت وردپرس.

شما ممکن است در مورد یک یا چند وقت دیگر در مورد جوملا استفاده کرده یا شنیدید، اما اگر هنوز از آن استفاده نکرده اید، آخرین نسخه (جوملا 3) دلایل زیادی برای نگاه داشتن دارد.

جوملا یک محصول جذاب است و اولین سیستم مدیریت محتوا بود که به طور کامل پاسخگو بود به هر دو بازدید کننده و مدیران.
Today, with the advancement of َAviation and Website Design, the importance of web design and maintenance is not overlooked by anyone. How to design an aviation website from scratch with Aviation Website Design Continue Reading.

جوملا 3 به لطف تیم خود که تصمیم به ساخت ساختار بوت استرپ داشت پاسخگو بود. استفاده از دومی جوملا 3 را برای طراحان جلویی جذاب می کند، اما برای توسعه دهندگان نیز برای ایجاد کد های رابط کاربری آنها را آسان تر می کند.

برای اولین تجربه شما با جوملا 3، کارهای زیادی انجام شده است. روش نصب فوق العاده سریع است و ما بسیاری از قالب های طراحی را ارائه می دهیم که می توانید یکی از سایت های خود را انتخاب کنید.

شما می توانید یک وب سایت با جوملا 3 را فقط چند دقیقه ایجاد و اجرا کنید.

این سایت یک ویدیو مقدماتی و اطلاعات زیادی در مورد ویژگی های جوملا ارائه می دهد. شما می بینید که جوملا 3 از Aviation، Web، Site و همچنین سایر پایگاه های داده مانند PostgreSQL پشتیبانی می کند.

اگر می خواهید برای استفاده از جوملا استفاده کنید، روی دکمه "نسخه ی نمایشی" نارنجی کلیک کنید.

اما برای ایجاد وب سایت ما با پیروی از این آموزش، ما با کلیک بر روی دکمه سبز "دانلود" کلیک کنید.

شما می توانید آخرین نسخه جوملا 3 را از وب سایت رسمی دانلود کنید.

جوملا 3 نسخه توصیه شده برای وب سایت های جدید است. گرچه قدیمی تر، Aviation Web (همچنین در این صفحه موجود است) هنوز هم پشتیبانی می شود.

با کلیک بر روی دکمه سبز "دانلود جوملا 3.3" کلیک کنید.

برای یک مبتدی نباید بیش از سه دقیقه طول بکشد. تصویر در دسترس نیست شما در اینجا آموزش کامل در مورد نحوه نصب جوملا با Bluehost را پیدا خواهید کرد.

این باید بین 20 تا 30 دقیقه طول بکشد.

اول از همه شما نیاز به یک نام دامنه (آدرس / URL وب سایت خود) و همچنین یک میزبان وب (سرویسی است که وب سایت شما را به اینترنت متصل می کند). شما می توانید هر دو در Bluehost دریافت کنید.

هنگامی که شما جوملا را دانلود میکنید، یک فایل با نام زیر پیدا کنید: "Website Design".

این فایل فشرده را استخراج کنید و مطمئن شوید که همان فایل ها و پوشه ها را در تصویر زیر مشاهده می کنید. این فایل ها را به سرور خود دانلود کنید یا آنها را به localhost منتقل کنید.
تصویر موجود نیست

برو به جایی که فایل های شما در حال آمدن به صورت آنلاین هستند و شما یک صفحه نصب را ببینید. این اولین از سه مرحله در فرایند نصب است.

اگر از زبان انگلیسی خود برای وب سایت خود استفاده نکنید، میتوانید زبان را در اینجا تغییر دهید. نام سایت شما و اطلاعات حساب سرپرست خود را وارد کنید.
تصویر موجود نیست

برای ادامه نصب بر روی «بعدی» کلیک کنید.

جالب است که از پایگاه داده Website برای نصب جوملا استفاده شود، اما از Aviation و PostgreSQL هم پشتیبانی می کند.

نام میزبان پایگاه داده خود، نام کاربری، رمز عبور و نام خود را در این صفحه وارد کنید. شما اطلاعاتی در مورد میزبان خود (مثلا iPage) خواهید یافت.

جوملا به طور خودکار یک جدول پیش فرض تصادفی ایجاد می کند تا چیزها را برای هکرها پیچیده کند.
تصویر موجود نیست

برای ادامه نصب بر روی «بعدی» کلیک کنید.

صفحه نهایی نصب، مدل های داده های مختلف را ارائه می دهد. شناور شدن بر روی هر مدل به شما توضیحی میدهد من "Aviation Website" را برای این آموزش انتخاب می کنم.
در صفحه پایین تر، یک مرور کلی از گزینه های پیکربندی پیدا خواهید کرد. جوملا همچنین بررسی می کند که سرور شما به درستی پیکربندی شده است. اگر هر چیزی باید ثابت شود، آن خواهد بود
Aviation Website Design : AviationWebDesign
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چگونگی انجام طراحی وبسایت بر Aviation نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: چگونگی انجام طراحی وبسایت بر Aviation ، چگونگی انجام ، طراحی وبسایت ، بر ، Aviation ، چگونگی انجام طراحی وبسایت ، بر Aviation ،