ستمپی

چهل و هشتمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی برگزار شد

17 دی 94 ساعت 12:10
چهل و هشتمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی برگزار شد

چهل و هشتمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی با حضور چهره‌های سرشناس ورزشی و سیاسی با حضور قهرمانان و پیشکسوتان در ابن‌بابویه برگزار شد.

ابن بابویه شهرری هر ساله در روز هفدهم دی ماه میزبان عاشقان و علاقمندان به روح فتوت و جوانمردی است و امسال نیز مانند هر سال علاقمندان به جهان پهلوان تختی در سالروز درگذشتش به آرامگاه وی رفتند و یاد و خاطره اسطوره ادب و اخلاق را گرامی داشتند.

حضور پر شور مردم در این مراسم قابل توجه بود و تعداد زیادی از قهرمانان و پیشکسوتان فعلی و قدیمی با حضور در آرامگاه جهان پهلوان تختی یاد و خاطره وی را گرامی داشتند.

رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی، حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون، علیرضا رضایی سخنگوی فدراسیون کشتی، ناصر گیوه چی قهرمان اسبق جهان المپیک و از همدوره‌ای های جهان پهلوان تختی محمد علی صنعتکاران از قهرمانان اسبق کشتی و دوستان جهان پهلوان، علی اکبر حیدری و پیشکسوتان کشتی، بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال،محمد رضا طالقانی رئیس اسبق فدراسیون کشتی، ابراهیم جوادی قهرمان اسبق کشتی آزاد، بهروز یاری، عباس جدیدی، بهزاد کتیرایی، علیرضا لرستانی، عبدالحمید احمدی، محمد رضا توپچی، محسن سوریان، مجید خدایی، سوخته‌سرایی، پرویز عرب، محمدرضا یزدانی خرم،‌حسن ثابت‌کار و ...

همچنین تعداد زیادی از چهره های سیاسیی و هنرمندان علاقمند به جهان پهلوان تختی در این مراسم حضور داشتند.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چهل و هشتمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی برگزار شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تختی ، جهان پهلوان تختی ، درگذشت جهان پهلوان تختی ، ابن بابویه ، قهرمان جهان ، قهرمان المپیک ، کشتی ،