ستمپی
ایستگاه آگهی صنعت،کشاورزي آب وفاضلاب ساير استان خراسان رضوی شهرستان مشهد کدورت سنج
کدورت سنج

کدورت سنج


وضعیت:
تاریخ ثبت: 2 سال قبل

کدورت شاخصی است که میزان شفافیت آب را مشخص می کند و به عنوان یک خاصیت ظاهری آب محسوب می گردد. کدورت باعث پراکندگی یا جذب نور در حین عبور آن بر روی یک خط مستقیم در آب می شود.

در روش اولیه اندازه گیری کدورت ، قدرت عبور نور را از میان آب با قدرت پراکنده سازی و شکسته شدن آن مقایسه می نمایند که این اندازه گیری اساس روش استاندارد تعیین کدورت آب به وسیله کدورت سنج است. امروزه داده های بدست آمده از کدورت سنج بر حسب واحدهای فرمازین(Formazin)یاNephlometry که براساس اصول پراکندگی نور است، بیان می شوند.

کدورت سنج طراحی شده براساس تکنولوژی مادون قرمز ساخت شرکت اندیشه سازان صنعت برق امکان اندازه گیری سریع میزان کدورت محلول را در محل تست برای شما فراهم می سازد. این کدورت سنج میزان پراکندگی نور که در اثر میزان کدورت ایجاد می گردد را براساس استاندارد ISO 7027 و توسط دو عدد آشکارساز نور در زوایای 90 درجه و 180 درجه اندازه گیری نموده و پس از انجام محاسبات مورد نیاز بر روی نمایشگر نمایش می دهد.

رنج اندازه گیری مناسب این دستگاه که بازه صفر تا هزار NTU را پوشش می دهد،شرایط را برای استفاده از دستگاه در اندازه گیری محلول های مختلف فراهم می سازد.

  • رنج اندازه گیری : 0-1000 NTU
  • استاندارد: EN ISO 7027
  • منبع نور : LED, 860n m
  • حد تفکیک : 0-50 NTU (0.01 NTU) 50-1000 NTU (1 NTU) ,
  • نمایشگر: GRAPHICAL LCD

جهت کسب اطلاعات بیشتر، از سایت کنترل کالا دیدن فرمایید.

سایت فروش اینترنتی تجهیزات کنترل و ابزار دقیق :  WWW.CONTROLKALA.IR

تلفن تماس: 35414106-051 و 35414107-051 و 35414108-051

کدورت سنج
کدورت سنج
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کدورت سنج نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کدورت ، کدورت سنج ، تشخیص کدورت ، اندازه گیری کدورت ، فروش کدورت سنج ، خرید کدورت سنج ، کدورت آب ، فرمازین ، TURBIDITY METER ، NTU ، پراکندگی نور ، شفافیت آب ، شفافیت ، محلول ، آب ، مادون قرمز ، نور ، پراکندگی ، برق ، کنترل ، ابزاردقیق ، اتوم